Dlaczego my

Zapraszamy państwa serdecznie do odwiedzenia jednego z najlepiej prowadzonych ośrodków wypoczynkowych w polsce. Nasza atrakcyjna oferta noclegów to nie tylko gwarancja zapewnienia państwu właściwego zakwaterowania, ale również sposobność zwrócenia państwa uwagi na niestandardowe możliwości, jeżeli chodzi o relaks, regenerację organizmu oraz wypoczynek. Nie musicie wydawać kroci na to, aby spędzić swój urlop w niepospolity sposób. Nie jest także konieczne organizowanie męczącego wyjazdu zagranicznego naprawy wind. Dużo bardziej odpowiednie okazuje się przybycie do naszego kompleksu, gdzie zajmiemy się państwem maksymalnie, jak to możliwe.

Prowadzimy nasz ośrodek wczasowy od lat, posiadając ogromne doświadczenie w szeroko rozumianej branży turystycznej. Jesteśmy liderem w swojej kategorii, a dowodem na to, że naprawdę znamy się na tym, co robimy są setki gości regularnie odwiedzających nasze noclegi. Jeżeli zawitacie państwo do naszego rekomendowanego ośrodka, zyskacie luksusowe przyjęcie i świetne warunki pobytowe. Prezentujemy agroturystyczną działalność na najwyższym poziomie, nowocześnie, ale za atrakcyjne i rozsądne stawki cenowe.

U nas możecie państwo również skorzystać z wielu rozlicznych form atrakcji dodatkowych, w tym między innymi kompleksowo prosperującego ośrodka spa czy też kuligów organizowanych w zimie, lekcji jazdy na nartach, a także w okresie wakacyjnym- basenów rekreacyjnych otwartych, wspinaczek po skałkach i gier sportowych na odpowiednio do tego przygotowanych placach, boiskach i przestrzeniach.

Centrum Zatonie

Oferujemy całoroczne noclegi w naszym ośrodku