Zachęcamy serdecznie do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarze oferty naszego ośrodka obejmującej nie tylko zakwaterowanie, ale także wyżywienie. Proponujemy między innymi zwrócenie uwagi na szeroki wachlarz menu, jakie państwo macie do dyspozycji, decydując się na nasze usługi. Zapraszamy do skorzystania z opcji wynajmu pokojów wraz z wyżywieniem, na które składają się między innymi wyrafinowane smakowo, nietuzinkowe w swych walorach potrawy regionalne. Posmakujcie państwo naszych okolicznych specjałów, jakie robione są indywidualnie przez naszych wykwalifikowanych kucharzy z ogromnym doświadczeniem na koncie.

Wyżywienie, jakie proponujemy to montaż wentylacji warszawa jednakże nie tylko standardowe pakiety, na jakie składają się tak jak w innych domach agroturystycznych – śniadanie, obiad czy obiadokolacja. Dodatkowo umożliwiamy także zorganizowanie wysokiej klasy cateringu na czas przyjęć okolicznościowych organizowanych w naszym ośrodku- przyjęć weselnych, imprez integracyjnych, urodzin, spotkań towarzyskich, jubileuszy. Zapewniamy kilka opcji menu do wyboru. Zapewniamy degustację przed podpisaniem z nami umowy wiążącej.

Chętnie sprostamy państwa wygórowanym wymaganiom, dlatego też zapraszamy do kontaktu w razie chęci wyprawienia u nas swojego przyjęcia.

Zobacz stronę autora: meble Wrocław

Related Posts