Imprezy firmowe wśród malowniczych krajobrazów? Zapraszamy do naszego ośrodka w celu skorzystania z nietuzinkowych form pobytu jakie państwu proponujemy. Jesteśmy specjalistami nie tylko w prowadzeniu domów wczasowych, ale także organizacji niezapomnianych spotkań towarzyskich dla rodzin, grup znajomych, pracowników firm. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców prezentowanych usług.

Posiadamy niebanalne pomysły na przygotowanie dnia pełnego wrażeń z jednej strony dla młodzieży, z drugiej dla dzieci oraz ludzi dorosłych w różnych grupach wiekowych i o rozmaitych zainteresowaniach. Zapewniamy, że z nami impreza firmowa, na którą się wybierzecie czy spotkanie Nocleg w Sopocie integracyjne przejdzie do wasze historii! U nas spędzisz czas niestandardowo, aktywnie lub biernie- w zależności od tego, co ty i twoi kompani przygody w naszym ośrodku sobie zażyczycie. Umożliwiamy opcję zorganizowania pikników, rajdów pieszych bądź rowerowych, spływów kajakowych, lotów szybowcami, przelotów balonami widokowymi, zmagań offroadowych samochodami terenowymi, czy walk paintballowych.

Zachęcamy do kontaktu na kilka tygodni przed planowanym spotkaniem integracyjnym, a nasz personel zarezerwuje państwu odpowiedni dla was, dogodny termin, jednocześnie proponując to, co mamy w ofercie.

Related Posts